INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këto dy motra duken njësoj si Kim e Kylie dhe ngjashmëria është e frikshme [FOTO]

Këto dy motra duken njësoj si Kim e Kylie dhe ngjashmëria është e frikshme [FOTO]

Publikuar më: 12:09 09-08-2017

Mendonim të gjithë se ekzistonte vetëm një famijle Kardashian, dhe kemi të drejtë. Megjithatë, këto dy vajza janë fiks si Kim dhe Kylie!

Quhen Sonia dhe Fyza Ali, motra me njëra-tjetrën, dhe janë blogere bukurie të cilat jetojnë në Dubai, ose kështu pretendojnë. Por ne jemi paska të dyshimtë bazuar tek paraqitje e tyre, e cila ngjason komplet me atë të motrave Kardashian që jetojnë në Los Angeles, Kim dhe Kylie.

Paraqitja kurrë nuk gënjen apo jo?! Epo, e keni gabim, këto vajza janë pa asnjë ndërhyrje kështu.

Vetëm kur jemi jashtë, njerëzit na ngatërrojnë me ato, sidomos në Amerikë na ka ndoru shumë shpesh që të na ngatërrojnë me to. Na vjen çudi realisht pasi ne nuk kemi bërë asgjë për t’u ngjasuar atyre, madje as nuk vishemi si ato”, janë shprehur motrat Ali.

Është një rastësi e paparë apo jo? Ndoshta e ka meritën make-up-i, ose babai i Kardshianevë ose Kim dhe Kylie bëjnë një jetë të dyfishtë dhe nuk dimë asgjë. Asgjë nuk është e sigurtë sepse vajzat janë zbuluar në internet, por ngjashmëria e tyre është vërtet e habitshme.

Po ju paralajmërojmë: fotot e mëposhtme do ju bëjnë shumë konfuzë se kush janë Kardashian dhe kush Ali.

Kardashian-Sisters-lookalikes-800x400.jpg

DGkemYvXsAAI3hS.jpg

DGpAk4PXoAEK6_i.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033559799194336
    array(1) { ["section"]=> string(85) "keto-dy-motra-duken-njesoj-si-kim-e-kylie-dhe-ngjashmeria-eshte-e-frikshme-foto-34232" }