INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto 5 tipe xhaketash dhe palltosh janë bërë virale! I shohim pothuajse kudo [FOTO]

Këto 5 tipe xhaketash dhe palltosh janë bërë virale! I shohim pothuajse kudo [FOTO]

Publikuar më: 10:46 27-01-2019

Nëse keni menduar se moti për xhaketat dhe palltot ka kaluar, mendohuni sërish. Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë ende përpara prandaj na duhet t’i marrim masat mirë. Trendi i këtij viti nuk flet për pallto të mërzitshme pasi në të mbizotërojnë ngjyra, printe dhe copa të shndërritshme.

Më poshtë po ju rendisim 7 modelet më të përhapura, që mund t’i keni ndeshur në rrugë. Hidhini një sy secilës:

1. Xhaketë lëkure e bardhë me thekë

pallto1.jpg


2. Pallto poshtë gjurit me kuadrata blu

pallto2.jpg

 


3. Pallto deri tek gjuri, me kuadrate të lehtë

pallto3.jpg

4. Palltot prej pellushi dhe oversize

pallto4.jpg

5. Xhaketat kafe

5.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089888572692871
    array(1) { ["section"]=> string(86) "keto-5-tipe-xhaketash-dhe-palltosh-jane-bere-virale-i-shohim-pothuajse-kudo-foto-85446" }