INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këtë bashkëpunim mes këtyre dy këngëtarëve shqiptarë, as nuk e kishit menduar [FOTO]

Këtë bashkëpunim mes këtyre dy këngëtarëve shqiptarë, as nuk e kishit menduar [FOTO]

Publikuar më: 10:16 22-11-2017

Bashkëpunime të shumta ndodhin mes këngëtarëve, disa prej të cilëve as nuk janë menduar se do të ndodhnin.

Por ja që edhe këtë bashkëpunim që pritet të vijë mes këtyre dy këngëtareve, nuk e kishim pritur. Bëhet fjalë për Milot Hasangjekaj dhe Genën dhe kënga e tyre mban titullin ‘Gajle”. Pritet me mjaft kuriozitet se çfarë kanë përgatitur dyshja .

23722446_10154752197551315_4439827111871132176_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010068416595459
    array(1) { ["section"]=> string(89) "kete-bashkepunimin-mes-ketyre-dy-kengetareve-shqiptare-as-nuk-e-kishit-menduar-foto-42700" }