INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këta janë VIP-at shqiptarë që ndiqen nga yjet botërorë në Instagram [VIDEO]

Këta janë VIP-at shqiptarë që ndiqen nga yjet botërorë në Instagram [VIDEO]

Publikuar më: 16:57 08-12-2017

Kim Kardashian, Maluma, Ariana Grande, Anglique Boyer (Teresa) janë disa prej yjeve botërore që ndjekin këngëtarët shqiptarë. Ja kush janë ata...

Shqiptarët e famshëm po i tregojne botës se edhe Shqipëria ka talente dhe mund të themi pa frikë se disa prej tyre kanë patur vitin e tyre. Kujtojme se Dua Lipa u shpall si këngëtarja e vitit 2017 nga revista prestigjioze, Time.  Rita Ora ka qenë e #1 në iTunes në UK duke ia kaluar edhe Camila Cabellos. Bebe Rexha ka krijuar histori ne muziken country. Era Istrefi me këngët e saj ‘Bon Bon’, ‘Redrum’, apo edhe ‘No I Love Yous’ ka bërë namin në rrjete sociale. Por këto personazhe shpesh herë shihen afër personazheve VIP të huaj. Por jo vetëm Era, Dua, Bebe apo Rita, pasi të shumtë janë këngëtarët që janë akoma ne skenen shqiptare, si Enca, Noizy, Baby G dhe te tjere, te cilët ndiqen në rrjete sociale nga yjet botërore. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka zbuluar se cilët janë këta shqiptarë dhe cilët janë yjet botërore që ndjekin ata në Instagram. Por ju mund t’i shihni cilët janë ata në videon  më poshtë në minutën 06:00 si dhe 28:15./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025529861450195
    array(1) { ["section"]=> string(73) "keta-jane-vip-at-shqiptare-qe-ndiqen-nga-yjet-boterore-ne-instagram-44340" }