INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këta janë personazhet VIP që nisën karrierën si PORNOSTAR [FOTO]

Këta janë personazhet VIP që nisën karrierën si PORNOSTAR [FOTO]

Publikuar më: 21:41 23-08-2017

Do habiteni kur të lexoni disa prej emrave më të dashur për ju…

Filmat dhe pornografia janë shumë të lidhura ngushtë. E përbashkëta është se një yll i pornografisë dhe një yll i filmit, të dy argëtojnë shikuesit dhe ju duhet të jepni kredi për këtë, shkruan intv.al. Por a e dini se ka shumë të famshëm të famshëm që nisën karrierën e tyre si yll pornografie? Dhe me siguri do të habiteni kur të lexoni disa prej emrave më të dashur të Hollywood-it të cilet nisën karrierën e tyre si yll pornografie.

05. Kim Kardashian

Kim ishte e famshme për shkak se shoqërohej me Paris Hilton, por famën e madhe Kim Kardashian e mori brenda “një nate”, pasi një video erotike mes saj dhe ish-të dashurit Ray J u bë virale. Dhe pas asaj videoje u be shumë e famshme. Pas shumë “luftrash” ajo është kjo që është, një ndër femrat më të pushtetshme në gjithë botën.

10-4.jpg

04. Arnold Schwarzenegger

3-5.jpg

03. Cameron Diaz

2-6-628x1024.jpg

02. Jackie Chan

4-6.jpg

01. Sylvester Stallone

Para se Stallone të bëhej ‘Rocky’ kishte hasur shumë vështirësi, pasi më parë ai ishte pjesë e një filmi për të rritur +18 të quajtur “The Party at Kitty and Stud’s” me emrin “The Italian Stallone” prej të cilit u bë shumë i famshem. Ai u dëbua nga shtëpia e tij dhe në atë kohe ishte i pastrehë, para se të bëhej i famshmi “Rocky”.

1-11.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.005903959274292
  array(1) { ["section"]=> string(67) "keta-jane-personazhet-vip-qe-nisen-karriere-si-pornostar-foto-35216" }