INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këta janë filmat që nuk duhet t’i humbisni në 2018-ën [FOTO]

Këta janë filmat që nuk duhet t’i humbisni në 2018-ën [FOTO]

Publikuar më: 16:45 22-12-2017

Në pritje të vitit 2018, ne ju sjellim listën e filmave më të bukur dhe të shumëpritur që pritet të dalin në vitin që vjen.

-Deadpool 2, Jurassic World 2 ose

Një histori e Star Wars është vetëm maja e ajsbergut për titanët kinematografikë për vitin e ardhshëm. Mëposhtë po listojmë filmat më të shumëpritur për të gjithë të apasionuarit pas tyre. Ka nga të gjitha llojet, për disa duhet të pritet deri në fund të vitit 2018.

-Tomb Raider.

Fituesja e Oskarit Alicia Vikander do të zëvendësojë Angelina Jolie në Tomb Raider, kthimi i Lara Croft. Drejtohet nga Roar Uthaug dhe ka si protagonist të tjerë Dominic West, Walton Goggins dhe Daniel Wu. Del në 16 mars.

-Bohemian Rapsody. Një përshtatje e jetës së Freddie Mercury do të protagonizohet nga Rami Malek, i njohur për serinë Mr. Robot. Shpresohet të dalë për Krishtlindjen e ardhshme.

-50 Shades Freed

Triologjia e fundit erotike mbi marrëdhënien mes Anastasia Steele dhe Christian Grey-it, tashmë të martuar dhe që ndajnë jetën bashkë. Dakota Johnson dhe Jamie Dornan u japin fund këtyre personazheve me këtë pjesë nën drejtimin për herë të dytë nga James Foley. Del në shkurt të 2018 dhe kolonë muzikore do të jetë bashkëpunimi i Rita Ora-s dhe Liam Payne me titullin "For You".

-Fije të padukshme.

Filmi i fundit i protagonizuar nga Daniel Day-Lewis, mashkulli i vetëm që ka fituar 3 çmime Oskar dhe që njoftoi daljen e tij në pension.

Në Londër Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) dhe e motra Cyril (Lesley Manville) janë në krye të modës britanike, veshin fisnikërinë dhe yjet e kinemasë dhe të gjitha gratë elegante të kohës, shkruan pikante.al. Gjithçka ndryshon kur Reynolds takon Almën (Vicky Krieps), një vajzë që shumë shpejt do të kthehet në muzën dhe dashnoren e tij

-Kthimi i Meri Poponsit.

Rob Marshall është në krye të këtij filmi që është i vendosur 20 vite më vonë pas takimit të parë me dadon më të famshme të kinemasë dhe me familjen Banks, . Emily Blunt dhe Lin-Manuel Miranda janë dy protagonistët e komedisë muzikore ku do të shfaqen edhe Meryl Streep, Colin Firth, Julie Walters, Angela Lansbury dhe Dick Van Dyke.

netflix1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084900856018066
    array(1) { ["section"]=> string(59) "keta-jane-filmat-qe-nuk-duhet-t-i-humbisni-ne-2018-en-45641" }