INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këta janë 5 VIP-at shqiptarë më të ndjekur në Instagram [VIDEO]

Këta janë 5 VIP-at shqiptarë më të ndjekur në Instagram [VIDEO]

Publikuar më: 20:54 04-12-2017

Pas “mbretëreshës” shqiptare të Instagramit, Encës mos mendoni se vjen Era Istrefi e dyta pasi ka vërtet surpriza…

“Po ti sa followers ke?” Me siguri kjo është një pyetje që kemi bërë dhe na është bëre të gjithëve. Nuk ka rëndesi rrjeti social se cilin përdorni më shumëpor vërtet tashmë shumë prej nesh ju kushtojmë rëndësi të madhe dhe nuk ka ditë që mos i përdorim. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka folur për  5 VIP-at shqiptarë më të ndjekur në Instagram. Ne ju tregojmë se kurorën e mban akoma Enca me 1.6 milion ndjekës por do habiteni kur të shihni personazhet e tjerë, mos mendoni se vjen Era Istrefi e dyta pasi ka vërtet surpriza. Më poshtë mund të shikoni videon në minutën 29:50 dhe të zbuloni cilat janë vajzat seksi të showbiz-it më të ndjekura në Instagram./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00060391426086426
    array(1) { ["section"]=> string(51) "keta-jane-5-vip-at-shqiptare-me-te-ndjekur-ne-43915" }