INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këta janë 10 filmat që dalin këtë muaj dhe nuk duhen humbur [VIDEO]

Këta janë 10 filmat që dalin këtë muaj dhe nuk duhen humbur [VIDEO]

Publikuar më: 18:23 07-11-2017

Viti 2017 është drejt fundit, megjithatë deri tani mund të themi se ka pasur prurje të konsiderueshme në kinematografi por që nuk mbyllet me kaq.

Këtë muaj do vijnë një sërë filmash që kanë tërhequr vëmendjen e shikueseve.

Intv iu sjell listën e filmave që publikohen në këtë nëntor

1. A BAD MOMS CHRISTMAS/ Komedi. 1 nentor 2017

 


2.POKÉMON THE MOVIE: I CHOOSE YOU!/ Aventure, vizatimor. 5 nentor 2017

 


3.ROMAN J. ISRAEL, ESQ/ Dramë, thriller. 3 nentor 2017


4.JUSTICE LEAGUE/ Aksion. 17 nentor 2017


5.WONDER/ Dramë. 17 nentor 2017


6.OLAF’S FROZEN ADVENTURE/ Vizatimor. 22 nentor 2017

 

7.THOR: RAGNAROK/ Aksion. 3 nentor 2017


8.THE STAR/ Vizatimor. 17 nentor 2017


9.DADDY'S HOME 2/ Komedi. 10 nentor 2017


10. COCO/ Vizatimor. 22 nentor 2017

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013949871063232
    array(1) { ["section"]=> string(71) "keta-jane-10-filmat-qe-dalin-kete-muaj-dhe-nuk-duhen-humbur-video-41263" }