INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këpucët dhe Sandalet, Pranverë -Verë 2018. Do ta dashuroni koleksionin e ri [FOTO]

Këpucët dhe Sandalet, Pranverë -Verë 2018. Do ta dashuroni koleksionin e ri [FOTO]

Publikuar më: 14:36 04-05-2018

Nga sandalet e larta deri tek ato me takë të ulët, të rehatshme, nga këpucët elegante deri tek balerinat dhe atletet: Sezoni i ri sjell katalogun Pranverë-verë 2018.

Kryesojnë këpucët dhe sandalet me diozenjo origjinale për t’u kombinuar me çdo lloj veshje.

Këpucët me takë

Duhet të dini si të kombinoni këpucët me takë sepse ky ëhstë modeli që do të mbizotërojë në koleksionin e ri.  Elegante, dizëenjo origjinale, me hije të errëta, në të zezën klasike, modelet asimetrike në njërën anë apo nuancat pastel ju japin një larmishmëri zgjedhjesh.

hmgoepprod.jpeg

Scarpe-a-punta-scamosciate-HM-al-prezzo-di-4999-euro-150x150.jpg

 

Sandalet

Sandalet H & M 2018 janë në forma të ndryshme. Sandalet janë shumë të rehatshme, mund të jenë të larta ose me pak takë. Që të dyja modelet ua tregojnë këmbën shumë elegante.

HM-Mules.jpg

Atletet më trendi për 2018-ën

Atletet vijnë në versionin më komod, shumë pranveror dhe me ngjyra të freskëta. Të lehta për t’u kombinuar me gjithçka.

download.jpg

 

Stella-McCartney-sneakers.jpg

 

Balerinat

Balerinat janë edhe më të përdorshmet në jetën e përditshme. Vijnë me dizenjo të ndryshme, me format nga të sheshta deri në ato me shumë pak takë. Nuk mungojnë printimet e larmishme dhe për t’i dhënë ‘OK’ çdo lloj veshjeje që zgjidhni.

hmprod.jpg

 

 

eac095ac1ff5bc60927511e446ad38ce.jpg

 

HM-Loafers.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025529861450195
    array(1) { ["section"]=> string(83) "kepucet-dhe-sandalet-pranvere-vere-2018-do-ta-dashuroni-koleksionin-e-ri-foto-57278" }