INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Keni nisur palestrën dhe nuk dini si të visheni? Ja disa këshilla të vlefshme [FOTO]

Keni nisur palestrën dhe nuk dini si të visheni? Ja disa këshilla të vlefshme [FOTO]

Publikuar më: 19:37 03-01-2018

Palestra mund të jetë vendi i duhur jo vetëm për t’u dobësuar e për të mbajtur trupin në formë, por edhe një pasarel mode.

Intv ju sjell disa shembuj se si te visheni në orët tuaja të stërvitjes që të ndiheni rehat dhe in.

4.jpg1.jpg18.jpg17.jpg16.jpg15.jpg14.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg3.jpg2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010740756988525
    array(1) { ["section"]=> string(87) "keni-nisur-palestren-dhe-nuk-dini-si-te-visheni-ja-disa-keshilla-te-vlefshme-foto-46557" }