INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keni dyshime se Loredana Zefi është shtatzënë? Ky detaj nga Mozzik tregon të vërtetën e pakundërshtueshme [FOTO]

Keni dyshime se Loredana Zefi është shtatzënë? Ky detaj nga Mozzik tregon të vërtetën e pakundërshtueshme [FOTO]

Publikuar më: 11:23 11-10-2018

Mjafton një detaj i vogël në ndonjë foto të postuar në rrjetet sociale dhe fansat që kurrë nuk i humbin detajet fillojnë të hedhin hipotezat e tyre të dyshimit për ngjarje të caktuara.

Loredana Zefi prej disa kohësh është përfolur se është shtatzënë, thashetheme këto të cilat akoma nuk kanë marrë një konfirmin zyrtar nga bukuroshja e showbizz-it.

Ndoshta ju jeni përfshirë në vorbullën e dilemave, por ka qenë Mozzik i cili me një foto të postuar në Instastory tregon qartë se do të bëhet baba së shpejti.

S’ka më dyshime! Këto parashikime për kujdesin tregojnë se reperi po bëhet gati të përjetojë këtë ndjesi sublime./intv.al/

cyh_s45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076839923858643
    array(1) { ["section"]=> string(115) "keni-dyshime-se-loredana-zefi-eshte-shtatzene-ky-detaj-nga-mozzik-tregon-te-verteten-e-pakundershtueshme-foto-74843" }