INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare shfaqet krah Ricky Martin dhe yllit të ‘’Victoria's Secret’’ [FOTO]

Këngëtarja shqiptare shfaqet krah Ricky Martin dhe yllit të ‘’Victoria's Secret’’ [FOTO]

Publikuar më: 23:27 07-12-2017

Hmm… Era Istrefi, Rita Ora, Dua Lipa apo edhe Bebe Rexha kanë shkëlqyer në skenën ndërkombëtare, ylli shqiptar shfaqet krah Ricky Martin dhe yllit të ‘’Victoria's Secret’’…

Ajo tani është në qendër të vëmendjes në media dhe në rrjete sociale është e pamundur mos e shikosh pasi është më aktive se kurrë. E pamë si moderatore e MTV EMAs dhe së fundmi shkëlqeu në eventin e modës në Angli. Bëhet fjalë për Rita Orën, bukuroshja shqiptare ka postuar në rrjetin social në Instagram disa “Insta Story” ku shihet krah yllit botëror, Ricky Martin dhe një prej femrave më seksi në botë, Adriana Lima. Rita duket super në formë dhe vlen të thuhet se ky vit është i saji si dhe vajzave të famshme shqiptare në botë, si Dua apo Bebe./intv.al/

rit_rick.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089716911315918
    array(1) { ["section"]=> string(83) "kengetarja-shqiptare-shfaqet-krah-ricky-martin-dhe-yllit-te-victoria-s-secret-44266" }