INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare seksi ''e çmendur'' pas NOIZY-t, shihni çfarë thotë për të! ''DISS'' për FERON? [FOTO]

Këngëtarja shqiptare seksi ''e çmendur'' pas NOIZY-t, shihni çfarë thotë për të! ''DISS'' për FERON? [FOTO]

Publikuar më: 18:54 22-06-2018

Po pse e fshiu? 

Noizy është një ndër reperat më të mirë shqiptarë i cili pëlqehet shumë nga publiku. Këtë nuk e themi ne, por shifrat flasin vetë. Ai numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale, mbi 1 milion, por edhe shumë klikime në YouTube. Madje kënga e tij e fundit “TOTO” i ka kaluar 7 milion klikime në 1 javë nga publikimi i saj.

Ka edhe nga ata që nuk e pëlqejnë reperin, por ka edhe nga ata që e shprehin publikisht simpatinë për të. Një prej tyre është këngëtarja e njohur shqiptare Baby G, e cila ka publikuar një foto të Noizyt gjatë xhirimeve të këngës së tij më të re që pritet të publikojë me reperin Ghali dhe ka thënë që Noizy është si vera, sa më i vjetër aq më i mirë bëhet. Ajo shkruan gjithashtu se ai është artisti i saj i preferuar pas Justin Bieber dhe që kjo është thjesht simpati profesionale.

Por Noizy dhe Fero nuk është se i kanë patur mirë punët kohët e fundit pasi i kanë lëshuar disa herë njëri-tjetrit “kunja”, madje këtu ka ndërhyrë edhe vetë Baby G ku me anë të një foto i tha Feros që kur Noizy ka bërë rap, ai ka qenë të b***t e babait të tij.

zingd.jpg

 

Pra sërish një diss për Feron edhe pse e fshiu?/intv.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027511119842529
    array(1) { ["section"]=> string(100) "kengetarja-shqiptare-seksi-e-cmendur-pas-noizy-t-shihni-cfare-thote-per-te-diss-per-feron-foto-62559" }