INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare pozon topless, mban gjoksin me duar [FOTO]

Këngëtarja shqiptare pozon topless, mban gjoksin me duar [FOTO]

Publikuar më: 12:27 20-11-2017

Ajo e ka treguar disa herë se është pa komplekse.

 Paraqitjet ekstravagante në skenë dhe fotot hot nuk kanë munguar duke e bërë kështu mjaft të përfolur në media. Nëse ende nuk e keni kuptuar, bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Rita së fudmi ka postuar në llogarinë e saj të Instagram këto foto ku shfaqet thuajse e zhveshur dhe topless, teksa mban gjoksin me duar.  Megjithatë, mes shumë komplimentave nga komentuesit, nuk kanë munguar as kritikat. 

rita_1511167235-1321062.PNG

rita1_1511167246-6343950.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023379325866699
    array(1) { ["section"]=> string(66) "kengetarja-shqiptare-pozon-topless-mban-gjoksin-me-duar-foto-42468" }