INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare poston foton HOT, shikoni komentin e modeles Hollywood-iane, Cara Delevingne [FOTO]

Këngëtarja shqiptare poston foton HOT, shikoni komentin e modeles Hollywood-iane, Cara Delevingne [FOTO]

Publikuar më: 23:07 27-11-2017

Aktorja dhe modelja seksi ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare…

Ajo është një ndër aktoret dhe modelet më të ndjekur Hollywood-iane, Cara Delevingne, e cila ka lënë një koment tek fotoja e këngëtares shqiptare, Rita Ora. Shqiptarja më e ndjekur në Instagram ka postuar një foto ku shihet shumë seksi në bikini. Pas ditëlindjes së saj Rita ka mahnitur me këto foto, ku mes shumë komenteve ajo që bie në sy ishte ai i modeles, Cara.

“I mean come on” duke e shoqëruar me një emoji zjarri ku shprehet se i pëlqen shumë./intv.al/

tyy.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040321350097656
    array(1) { ["section"]=> string(106) "kengetarja-shqiptare-poston-foton-hot-shikoni-komentin-e-modeles-hollywood-iane-cara-delevingne-foto-43244" }