INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare merr vendimin e papritur, heq dorë nga muzika [FOTO]

Këngëtarja shqiptare merr vendimin e papritur, heq dorë nga muzika [FOTO]

Publikuar më: 15:41 12-10-2017

Nuk e dimë nëse ky është vendim i mirëmenduar apo i minutës së fundit, por ajo e ka vendosur. 

Të gjithë i mbani mend këngët e saj dhe do t’iu duhet vetëm  t’i  rikujtoni  ato. Kjo sepse Zanfina Ismaili ka vendosur që të tërhiqet një herë e mirë nga muzika dhe të përqëndrohet në profesionin, për të cilin ka studiuar vitet e fundit, si juriste. Këtë vendim këngëtarja e ka pohuar për express rozë.

"Merrem me muzikë që prej moshës 4 vjeçe. Po më vjen edhe keq që po e them, por llogarit sa shumë vite kam në këtë profesion, ja di hilet, lodhjet, streset e kënaqësitë kësaj pune, por dua ta lë si hobi. Muzika ka mbetur si pjesë e qejfit tim. Kështu si e kam vendos po ndihem mirë", u shpreh Zanfina. 

rryhtry.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010569095611572
    array(1) { ["section"]=> string(76) "kengetarja-shqiptare-merr-vendimin-e-papritur-heq-dore-nga-muzika-foto-38795" }