INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare i shpëton për mrekulli sulmit në New York [FOTO]

Këngëtarja shqiptare i shpëton për mrekulli sulmit në New York [FOTO]

Publikuar më: 10:29 01-11-2017

Manhatan, New York u trondit mbrëmjen e kaluar nga sulmi sulmi me armë zjarri dhe kamion nga i cili mbetën 6 të vdekur.

Për fat të mirë këngëtarja shqiptare i ka shpëtuar për mrekulli këtij sulmi. Rita Ora ndodhej prej disa ditësh në New York dhe flitet se në momentin kur ndodhi sulmi, 26 vjearja është fotografuar duke dalë nga një hotel i cili ndodhej shumë pranë vendit të ngjarjes. 

ftghtyutyu.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075793266296387
    array(1) { ["section"]=> string(73) "kengetarja-shqiptare-i-shpeton-per-mrekulli-sulmit-ne-new-york-foto-40604" }