INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare harron ish të dashurin dhe nis një lidhje të re? [FOTO]

Këngëtarja shqiptare harron ish të dashurin dhe nis një lidhje të re? [FOTO]

Publikuar më: 11:35 24-11-2017

Ajo është treguar gjithnjë shumë diskrete me jetën personale.

Megjithatë, para dy vitesh deklaroi hapur lidhjen e saj me djalin që quhej Ervi. Megjithatë dashuria e tyre nuk ishte e thënë të zgjaste dhe lidhja e Beatrix Ramosajt me Ervin mori fund. Këngëtarja e pranoi se kishte mbetur shumë e lënduar nga kjo ndarje, por postimi i saj i fundit tregon se koha vërtet shëron gjithçka.  Dyshimet u ngritën pas kësaj fotoje të postuar nga vetë Trix-a, ku duket një tufë e madhe më trëndafila të kuq mbi të cilën shkruan: ‘janë ato gjërat e vogla...”, që me siguri  po e bëjnë të lumtur këngëtaren. 

61586-640-0-5a16eda61e776.jpg

61593-640-0-5a16edbfd3630.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040018558502197
    array(1) { ["section"]=> string(79) "kengetarja-shqiptare-harron-ish-te-dashurin-dhe-nis-nje-lidhje-te-re-foto-42933" }