INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja me origjinë shqiptare arrin këtë numër të veçantë të fansave në Instagram! E tregon duke e simbolizuar me... [FOTO]

Këngëtarja me origjinë shqiptare arrin këtë numër të veçantë të fansave në Instagram! E tregon duke e simbolizuar me... [FOTO]

Publikuar më: 10:03 05-07-2018

Jo vetëm sukseset në muzikë, por kemi parë nga Vip-at e showbizz-it që të jenë goxha të vëmendshëm edhe kur bëhet fjalë për arritjet e tyre në mediet sociale.

Eleni Foureira, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka bërë një arritje të re në Instagramin e saj dhe këtë e ka treguar me disa foto të postuara në Instastory.

Këngëtarja ka arritur plot 666 mijë followers, numër ky që njihet nga kalendaret mitike si numri i djallit.

Goxha e frikshme! Shpresojmë që bukuroshes me origjinë shqiptare mos ti ndodhë asgjë e keqe.../intv.al/

q34.PNG

 

dgf_34.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011861324310303
    array(1) { ["section"]=> string(126) "kengetarja-me-origjine-shqiptare-arrin-kete-numer-te-vecante-te-fansave-ne-instagram-e-tregon-duke-e-simbolizuar-me-foto-63859" }