INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e njohur shqiptare i uron ditëlindjen personit të zemrës me mesazhin më të ëmbël [FOTO]

Këngëtarja e njohur shqiptare i uron ditëlindjen personit të zemrës me mesazhin më të ëmbël [FOTO]

Publikuar më: 14:37 08-11-2018

Është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar, e cila prej vitesh i ka dhuruar shumë skenës shqiptare. 

Sot duket se Leonora Jakupi feston ditëlindjen e personit më të dashur për të, nënës së saj.

Nëpërmjet një postimi në Instagram këngëtarja ka dedikuar një urim mjaft të ëmbël dhe emocionues.

“O Nënë , o drita e syve te mi, dielli qe ndriçon rrugën time! Te pafsha te lumtur e te buzëqeshur gjithmonë. Çdo fjale çdo falënderim është i vaket krahasua me sakrificen dhe mundin tend per neve…
Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditelindjen engjelli im!”, ka shkruar këngëtarja. 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098390579223633
    array(1) { ["section"]=> string(99) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-i-uron-ditelindjen-personit-te-zemres-me-meszhin-me-te-embel-fo-78036" }