INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e famshme dikur fliste me Encën, sot bën këngë me Bebe Rexhën [VIDEO]

Këngëtarja e famshme dikur fliste me Encën, sot bën këngë me Bebe Rexhën [VIDEO]

Publikuar më: 20:41 02-04-2018

Enca Haxhia dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha kanë një raport mjaft të mirë me njëra-tjetrën. Mirëpo suksesi i Enca-s tashmë shkon përtej trojeve shqiptare dhe nëpërmjet muzikës së saj ka krijuar kontakte edhe me artistë tëhuaj. Një prej tyre është edhe këngëtarja e HIT-it “16 Shots”, Stefflon Don. Madje dyshja ndjekin njëra-tjetrën në Instagram.

Stefflon ka bashkëpunime me artistë mjaft të njohur si French Montana dhe së fundmi me Ne-Yo dhe yllin shqiptare, Bebe Rexha. Kënga mban titullin “Push Back” dhe është publikuar vetëm në versionin audio dhe ju mund ta shihni më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010063886642456
    array(1) { ["section"]=> string(83) "kengetarja-e-famshme-dikur-fliste-me-encen-sot-ben-kenge-me-bebe-rexhen-video-54363" }