INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kënga “Ocean” e Martin Garrix dedikim për këngëtaren shqiptare Dua Lipa? [VIDEO]

Kënga “Ocean” e Martin Garrix dedikim për këngëtaren shqiptare Dua Lipa? [VIDEO]

Publikuar më: 20:48 03-07-2018

Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren shqiptare Fatma Methasani është prezantuar e nxehta e ditës ose e titulluar ndryshe “hot of the day”, e cila ishte kënga e Martin Garrix në bashkëpunim me Khalid “Ocean”.

Ka qenë DJ i talentuar Martin Garrix që i ka bërë ftesë Khalid për të bashkëpunuar dhe për të sjellë këtë këngë. “Ocean” është një baladë e përzemërt, që i këndon dashurisë, ku për hir të saj ja vlen të bësh shumë sakrifica.


Kënga ka në folus një vajzë e cila duket pak në dyshime për këtë histori dashurie dhe tregohet e ftohtë, dhe siç e thonë e artistët, ka vendosur një oqean për të mos qenë bashkë. Djali ia ka bërë të qartë që do bëjë gjithçka për të fituar zemrën e saj. Përsa i përket muzikës, ajo është shumë e bukur, shoqëruar me një video me shumë efekte vizuale.

Ne na lind pyetja pse vallë Martin Garrix është bërë kaq romantic? Mos ndoshta është dedikim për këngëtaren shqiptare Dua Lipa pasi më herët të dy janë përfolur për një romancë mes tyre?


Gjithsesi këto janë vetëm hamëndësimet tona, pasi asgjë konkrete nuk dimë. Tani po ju lejmë qëtë dëgjoni këtë këngë të bukur.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028128623962402
    array(1) { ["section"]=> string(81) "kenga-ocean-e-martin-garrix-dedikim-per-kengetaren-shqiptare-dua-lipa-video-63690" }