INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kënga e reperit tuaj të preferuar pjesë e filmit të ardhshëm të Spider Man! 10 sekondat e para të saj i dëgjoni këtu! [VIDEO]

Kënga e reperit tuaj të preferuar pjesë e filmit të ardhshëm të Spider Man! 10 sekondat e para të saj i dëgjoni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 12:56 02-10-2018

Post Malone është ktheyr padyshim në një ndër reperët më të dashur e të dëgjuar së fundmi.

I ftuar në “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, reperi ka zbuluar mjaft gjëra të reja për ngjitjen e tij të shpejtë në industrinë e muzikës por dhe për projektet e tij të ardhshme.

Së shpejti duket se reperi do të jetë pjesë e sounbdtrack-ut të filmit të ardhshëm të Spider Man me një këngë të tijën, 10 sekonda të së cilës, host-i i shfaqjes, Jimmy Fallon i zbuloi për të gjithë fansat e reperit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091850757598877
    array(1) { ["section"]=> string(127) "kenga-e-reperit-tuaj-te-preferuar-pjese-e-filmit-te-ardhshem-te-spider-man-10-sekondat-e-para-te-saj-i-degjoni-ketu-video-73789" }