INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kë po priste Noizy në aeroportin e Prishtinës? [FOTO]

Kë po priste Noizy në aeroportin e Prishtinës? [FOTO]

Publikuar më: 15:14 27-12-2017

Reperi është parë në aeroportin e Prishtinës ku dukej që po priste dikë.

Me siguri u bëtë kuriozë për të mësuar se për kë bëhet fjalë dhe këtë e zbulon vetë Noizy me anë të videos së postuar. Ai duket në praninë e këngëtares Dafina Zeqiri e cila është kthyer për festa në shtëpinë e saj në Kosovë. Madje duket se Noizy i ka dhuruar edhe një palë këpucë për të cilat thotë se i pëlqejnë.

Ajo i pëlqen shumë”, shkruan reperi. 

1-40.jpg5-5.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043349266052246
    array(1) { ["section"]=> string(56) "ke-po-priste-noizy-ne-aeroportin-e-prishtines-foto-46034" }