INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kapet ‘’mat’’ me barkun e fryrë, acarohet keq Kylie Jenner [FOTO]

Kapet ‘’mat’’ me barkun e fryrë, acarohet keq Kylie Jenner [FOTO]

Publikuar më: 13:13 06-11-2017

Nuk dimë kë të besojmë tashmë...

Ajo është më e vogla e familjes më të famshme në botë Kardashian-Jenner, por duket se është më çapkënia dhe këtë herë ka bërë lëmsh gjithë rrjetin. Ka qenë “Daily Mail” i cili ka fotografuar Kylie-n në aeroport teksa shihet me barkun e fryrë dhe nuk dukej ajo vajza seksi që jemi mësuar ta shohim. Lajmi se e vogla e Kardashian-Jenner është shtatzënë eshte përfolur shumë por pas këtij lajmi dhe këtyre fotove reagon ashpër Kylie në rrjetin social Twitter ku shprehet se nuk janë të vërteta dhe se mbi to është përdorur “photoshop”. Por nga ana tjetër  edhe "Daily Mail" ka garantuar se fotot janë reale dhe nuk janë prekur fare me “photoshop”. Tan nuk dime se kë të besojmë por edhe nëse është e vërtetë ky do jetë nje lajm shumë i bukur për të gjithë./intv.al/

d2.jpg

d.jpg

postimi.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012669563293457
    array(1) { ["section"]=> string(64) "kapet-mat-me-barkun-e-fryre-acarohet-keq-kylie-jenner-foto-41087" }