INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju e dëgjuat?! Këngëtarja harron se ka mikrofonin hapur, ofendon Ermal Mamaqin në emision [VIDEO]

Po ju e dëgjuat?! Këngëtarja harron se ka mikrofonin hapur, ofendon Ermal Mamaqin në emision [VIDEO]

Publikuar më: 18:10 24-05-2018

Pak javë më parë të ftuarat speciale të emisionit të Ermal Mamaqit ishin katër këngëtaret e famshme shqiptare: Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima. 

"Divas show" quhej koncerti që këngëtaret mbajtën në Pallatin e Kongreseve dhe teksa flisnin për projektin e tyre, Mamaqi u bëri edhe një lojë duke u bërë pyetje të ndryshme. 

Ermali: “Kush nga juve? Ju lutem goca, mos ma shkatërroni lojën!"

Eneda: "Jo jo, do mundohemi të jemi sa më serioze!"

Ndërkohë dëgjohet edhe Rovena, e cila shprehet kështu me zë të ulët: Po, po do e shkaterrojmë, sa injorant!

Pa e patur mendjen, Ermali vazhdon me pyetjen. Por ju mund ta dëgjoni në videon më poshtë, ky detaj është kapur nga emisioni "Fun Day" me moderatore Fatma MethasaniINTv. Epo, këtë moment as vetë Mamaqi mbase nuk e ka dëgjuar./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028510093688965
    array(1) { ["section"]=> string(89) "kapet-mat-kengetarja-harron-se-ka-mikrofonin-hapur-ofendon-ermal-mamaqin-ne-emision-59487" }