INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kanye bën gjestin e turpshëm në publik, reagimi Kim nuk pritej [FOTO]

Kanye bën gjestin e turpshëm në publik, reagimi Kim nuk pritej [FOTO]

Publikuar më: 15:13 27-02-2018

Kanye rrallë qesh, por ama kjo nuk do të thotë se nuk i bën të tjerët të qeshin.

Duke qenë një nga çiftet më të përfolur në showbizz, çdo veprim i tyre është në vëmendje.

Reperi ka guxuar dhe ka kryer nevojat personale në mes të ditës në një zonë publike, të populluar. Ai ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Kim Kardashian. Ndërkohë që pritej një reagim tjetër i saj për gjestin e turpshëm të bashkëshortit, 37 vjeçarja thjeshtë e ka parë dhe ka qeshur.

48745-250x375.jpg

 

4154-1-250x375.jpg

 

kim-1-296x375.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029869079589844
    array(1) { ["section"]=> string(72) "kanye-ben-gjestin-e-turpshem-ne-publik-reagimi-kim-nuk-pritej-foto-51532" }