INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Reinaldo Gaçi rrëfen sherrin me Orinda Hutën në KM

KafeIN/ Reinaldo Gaçi rrëfen sherrin me Orinda Hutën në KM

Publikuar më: 16:34 08-11-2018

Sot në KafeIN me Flavion ishte këngëtari i ri Reinaldo Gaçi. Ai erdhi të fliste për këngën e tij të re "Ku je", pjesmarrëse në Kënga Magjike.

Duke folur për pritjen e publikut ai shprehur rezervat e tij për komentet e anëtares së Jurisë së festivalit Orinda Huta.
Ajo e ka konsideruar këngën e Reinaldos jo në shijet e veta personale dhe mesa duket do kemi një debat që do të vazhdojë.

Nga ana tjetër ai foli për kalimin e tij në Tiranë nga Saranda dhe përshtatjen e tij këtu.

Reinaldo foli gjithashtu për angazhimin e tij plot 4 herë në javë në muzikë live.

Për më tepër, mos e humbisni intervistën plot humor në link-un e mëposhtëm:

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076429843902588
    array(1) { ["section"]=> string(63) "kafein-reinaldo-gaci-rrefen-sherrin-me-orinda-huten-ne-km-78046" }