INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka vite që shqiptarët tallen me Kim K e thërrasin KIMETE, por tani tallet edhe këngëtarja shqiptare. Plas gallata në rrjet! [FOTO]

Ka vite që shqiptarët tallen me Kim K e thërrasin KIMETE, por tani tallet edhe këngëtarja shqiptare. Plas gallata në rrjet! [FOTO]

Publikuar më: 21:27 18-04-2018

Kim Kardashian është një ndër personazhet më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar. Shumë vajza e shohin si idhull dhe duan të jenë si ajo. Shume e pëlqejnë sa edhe fëmijëve të tyre u vendosin emrin e saj. Por me siguri edhe ju e keni se emri i Kim nga shumë shqiptare përshtatet në Kimete. Këtë gjë ka bërë edhe ylli shqiptare, Adelina Ismaili teksa e falenderon për mbështetjen që i dha grimieres, Sellma. 

“Faleminderit, Kimet!”, i shkruan Adelina, teksa vazhdon bën shaka me grimieren ku shprehen: “Kimetja on top”, apo dhe u shpjegon fansave se duhet ja ka shqipëruar pak emrin nga Kim në Kimete./intv.al/

kimete.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030770301818848
    array(1) { ["section"]=> string(120) "ka-vite-qe-shqiptaret-tallen-me-kim-k-e-therrasin-kimete-por-tani-tallet-edhe-kengetarja-shqiptare-plas-gallata-ne-55681" }