INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka lezet! Edhe pse në Amerikë, Mario e tregon me krenari këtë zakon SHQIPTAR të familjes së tij! [FOTO]

Ka lezet! Edhe pse në Amerikë, Mario e tregon me krenari këtë zakon SHQIPTAR të familjes së tij! [FOTO]

Publikuar më: 20:35 12-04-2018

Sa bukur Mario!

Ai është padiskutim një nga make up-artistët më të mirë në të gjithë botën dhe jo më kot ka bashkëpunuar prej 10 vitesh me Kim Kardashian.
Bëhet fjalëpër Mario Dedivanoviç i cili shpesh herë ka treguar në rrjetet sociale dhe në emisionet ku ka qenë i ftuar që pavarësisht se jeton prej vitesh në SHBA e ruan identitetin e tij kombëtar. Jo më kot ai dhe Kim së fundmi hodhën në treg linjën e re të toneve të ‘make-up’-it ku njërit prej tyre i vendosi emrin ‘Albanian’ (shqiptar).

Mario ka ndarë me ndjekësit e tij një detaj shumë interesant në Instagram që padiskutim e kemi të gjithë ne shqiptarët. Ai shfaqet me një palë pizhame dhe me shapka, duke treguar se kjo është një traditë e gjithë prindërve shqiptarë. “Paketa fillestare kur shkon në shtëpinë e prindërve të tu shqiptarë”, – ka shkruar Mario me siguri për të treguar kujdesin e prindërve për fëmijët.

 makeup.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028619766235352
    array(1) { ["section"]=> string(104) "ka-lezet-edhe-pse-ne-amerike-mario-e-tregon-me-krenari-kete-zakon-shqiptar-te-familjes-se-tij-foto-55050" }