INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ka hyrë mik Mario? Kim Kardashian ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare [FOTO]

Ka hyrë mik Mario? Kim Kardashian ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 22:48 18-04-2018

Shihet se Kim dhe familja Kardashian-Jenner ‘vdesin’ pas shqiptarëve.

Pas ‘Bonbon’-it të Era Istrefit që Kim e kishte në Top5 këngët e preferuara, Stanaj, Sellma, Njomza janë disa prej shqiptarëve që ato kanë preferuar. Se fundmi Kim K ka dy fjalë për një tjetër talent. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha. Në postimin e bërë nga Mario ku shihet të këtë grimuar Beben, ylli botëror lë një koment për Rexhën.

“E mrekullueshme”- ka shkruar ajo. Teksa sapo e ka parë e ka shpërndarë në ‘Insta Story’ por nuk i ka bërë ‘tag’ meqënëse Kim nuk e ka ende ‘follow’./intv.al/

52a23074-d61a-4cdc-9da5-b376e60aed00.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083601474761963
    array(1) { ["section"]=> string(80) "ka-hyre-mik-mario-kim-kardashian-ka-dy-fjale-per-kengetaren-shqiptare-foto-55690" }