INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Ka edhe kështu! Modelja 21-vjeçare nxjerr në “ankand” virgjërinë për arsyen e çuditshme, shifrat janë të çmendura...[FOTO]

Ka edhe kështu! Modelja 21-vjeçare nxjerr në “ankand” virgjërinë për arsyen e çuditshme, shifrat janë të çmendura...[FOTO]

Publikuar më: 20:02 16-04-2018

Nuk është as e para dhe me siguri s’do jetë as e fundit!

Për shumë femra, virgjëria është shume rëndësishme, ndërsa ka disa femra që e nxjerrin në shitje atë për fituar para, fatkeqësisht. Një modele e re portugeze ka në plan që të shesë virgjërinë e saj në mënyrë që të grumbullojë para’ për të udhëtuar rreth e rrotull botës.

21-vjeçarja Penelope ka marrë deri tani disa oferta, që të mbledhura bashkë bëjnë rreth 250 000 euro, por shpreson që ta shesë virgjërinë për 1 milion euro, raporton Dailymail.
Studentja thotë se familja e saj nuk di gjë për këtë plan dhe për këtë arsye nuk e jep emrin e saj të vërtetë.

“Vij nga një familje shumë konservatore, që nuk më linte të dilja me djem. Kisha vëllain e madh që më ruante gjatë gjithë kohës, ndërsa për vete bënte çfarë të donte. Nuk ishte e drejtë”, tregon Penelope.

21-vjeçarja thotë se ofertat që ka marrë kanë qenë të kënaqshme, por jo aq të larta sa pretendon ajo. Për këtë arsye, vendosi të nisë një ankand.

 penle.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00416302680969
    array(1) { ["section"]=> string(120) "ka-edhe-keshtu-modelja-21-vjecare-nxjerr-ne-ankand-virgjerine-per-arsyen-e-cuditshme-shifrat-jane-te-cmendura-foto-55432" }