INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Juventus pret në shtëpi Tottenham, ndeshje për fazën eliminatore

Juventus pret në shtëpi Tottenham, ndeshje për fazën eliminatore

Publikuar më: 14:47 13-02-2018

Mbrëmja e sotme pritet të rezervoj emocione të forta për tifozët e Juventus dhe Tottenhamit.

Zonja e vjetër pritet të pres në Torino skuadrën e Tottenhamit për ndeshjen e fazës e patë të eliminatoreve të Champions League.

Formacionet e mundshme:

Tottenham: Lloris; Trippier, Sánchez, Vertonghen; Son, Dembélé, Dier, Davies; Eriksen, Alli; Kane

Juventus: Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanić, Sturaro; Douglas Costa, Higuaín, Mandžukić

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003216028213501
    array(1) { ["section"]=> string(69) "juventus-pret-ne-shtepi-tottenham-ndeshje-per-fazen-eliminatore-50215" }