INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin pendohet për fejesën me Hailey? Kapet mat me lot në sy ditë pasi i propozoi

Justin pendohet për fejesën me Hailey? Kapet mat me lot në sy ditë pasi i propozoi

Publikuar më: 21:54 12-07-2018

Pas një jave marramendëse propozimesh dhe deklaratash dashurie në Instagram, me siguri Justin është bërë kaq emocional këto kohë.

Aq sa disa ditë pas propozimit për fejesë që ai i bëri të dashurës së tij, Hailey Baldwin, është kapur mat duke qarë.

Bieber ishte duke bërë një telefonatë jashtë apartamentit të Hailey dhe çfardo të ketë qenë biseda, duket se ka qenë kaq emocionale sa ai nuk i ka mbajtur dot lotët.

Mos ndoshta është penduar? Apo mos ndoshta kanë qenë lotë gëzimi për dashurinë e madhe që ai ka për bukuroshen boinde, siç dhe është shprehur në deklaratën e tij në Instagram?

justin.JPG

justin_3.JPG

justin_4.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091860294342041
    array(1) { ["section"]=> string(87) "justin-pendohet-per-fejesen-me-hailey-kapet-mat-me-lot-ne-sy-dite-pasi-i-propozoi-64853" }