INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin e kishte parashikuar fejesën që në 2016. Mbase gjithçka kemi ditur mbi lidhjet e tij deri tani ka qenë gënjeshtër

Justin e kishte parashikuar fejesën që në 2016. Mbase gjithçka kemi ditur mbi lidhjet e tij deri tani ka qenë gënjeshtër

Publikuar më: 17:54 12-07-2018

Që pas përhapjes së lajmit të fejesës së Justin Bieber me Hailey Baldwin, skeptikët janë shprehur se fejesa e tyre mund të jetë e rreme apo se ky ka qenë një vendim i nxituar prej Justin dhe se lidhja e tyre nuk do të zgjasë as deri ditën e dasmës.

Por si çdo gjë tjetër në Hollivud, gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Një intervistë e vjetër me Bieber ka dalë në shesh kohët e fundit, ku këngëtari është shprehur, që në moshën 21 vjeçare, se një ditë ai mund të martohet me Hailey.

Të dy ata kanë qenë miq të mirë që prej 2009-ës dhe kanë patur një lidhje të shkurtër në 2016-ën.

"Po sikur Hailey të përfundojë të jetë vajza me të cilën unë do të martohem?, ka thënë ai për GQ Magazine në 2016-ën.

Epo mesa duket çdo gjë ka qenë e planifikuar dhe ne nuk kemi ditur asgjë gjatë gjtihë kësaj kohe.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030949115753174
    array(1) { ["section"]=> string(125) "justin-e-kishte-parashikuar-fejesen-qe-ne-2016-mbase-gjithcka-kemi-ditur-mbi-lidhjet-e-tij-deri-tani-ka-qene-genjeshter-64833" }