INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin dhe Hailey u martuan? Ky detaj i nxjerr zbuluar [FOTO]

Justin dhe Hailey u martuan? Ky detaj i nxjerr zbuluar [FOTO]

Publikuar më: 16:36 14-09-2018

Disa pamje që tregonin se këngëtari Justin Bieber dhe partnerja e tij Hailey Baldëin kanë hyrë në një gjykatë që lëshon licencat e martesës në Neë York, kanë ngritur dyshime se çifti është martuar në fshehtësi ditën e djeshme.

Sipas dëshmitarëve dyshja u fut brenda dhe Bieber ishte më i emocionuar se kurrë. Ashtu i përlotur u dëgjua t’i thoshte Hailey- t:

“Zemër, mezi pres të martohem me ty.”

Edhe pse ende nuk ka asnjë konfirmim thuhet se dyshja u martua! Burimet tregojnë se zyrtari ishte gjykatës, çka të bën të mendosh se çifti mund të jetë martuar vërtet, pa patur nevojë për marrjen e një license, për t’u martuar më pas, në një tjetër datë.

-640-0-5b9b6453540f7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015130996704102
    array(1) { ["section"]=> string(64) "justin-dhe-hailey-u-martuan-ky-detaj-i-nxjerr-zbuluar-foto-71698" }