INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber zëvëndësohet me një kukull seksi dhe nuk e  imagjinoni dot si duket [FOTO]

Justin Bieber zëvëndësohet me një kukull seksi dhe nuk e imagjinoni dot si duket [FOTO]

Publikuar më: 12:18 20-12-2017

Pas rikthimit me ish të dashurën e tij, Selenën, Justin Bieber është kthyer në një ndër meshkujt më të komentuar në showbiz.

Nga ai vogëlushi me zërin delikat dhe modelin  e veçantë të flokëve, sot Bieber është një djalë seksi i cili kthehet në një kukull të tillë. Një kukull-Justin vjen pikërisht në momentin e duhur, në prag të festave të fundvitit.Edhe pse nuk duket si ai, janë fansat ata që e vënë në pah ngjashmërinë e madhe të kësaj kukulle dhe këngëtarit. Ajo  është 160 cm e gjatë dhe shitet në website-n e Ali Express më çmimin 1000 paund. 

740d4f569e974bebeda61d8d83e431d9.jpg

 

9129de89936e7d89962ff80a4f9f9616.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00095510482788086
array(1) { ["section"]=> string(91) "justin-bieber-zevendesohet-me-nje-kukull-seksi-dhe-nuk-e-imagjinoni-dot-si-duket-foto-45401" }