INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber sjell linjën e tij të veshjeve si Kanye West, fansat nuk e mirëpresin aspak:“E shëmtuar dhe e shtrenjtë”

Justin Bieber sjell linjën e tij të veshjeve si Kanye West, fansat nuk e mirëpresin aspak:“E shëmtuar dhe e shtrenjtë”

Publikuar më: 16:40 01-02-2019

Ylli i popit Justin Bieber ka vendosur që të hyjë në indrustrinë e modës si stilist dhe ka krijuar një linjën e veshjeve “Drew House” në ngjyrën bezhë dhe mustardë. “Për çmimin prej 48 dollarësh, ju mund të keni një bluze unisex me një fytyrë emoji të buzëqeshur”, shkruan USA Today. Ndërsa me 128 dollarë mund të merrni një bluze dhe një palë pantallona kadife.

Justin Bieber nuk e ka konfirmuar ende që është linja e tij, por në shumë fotografi shihet me veshje të Drew House.

dsf.jpg

 

Kanye West është një prej artistëve më të famshëm në botë që ka krijuar një firmë me veshje dhe ka patur mjaft sukses. Ndërkohë që Justin Bieber pret që të arrijë sukses, kjo dhe për faktin se luan me imazhin e tij, fansat nuk janë edhe aq dakord. Nuk ka kaluar shumë dhe fansat kanë shprehur pakënaqësitë e tyre kundrejt veshjeve që kjo linjë ofron. Fansat kanë reaguar me irritin në Twitter duke theksuar se këto rroba duken si një imitim i keq i linjës së Kanye West.

Bluzat dhe pantallonat uniseks kanë një ngjyrë të shëmtuar dhe janë shumë të shtrenjta.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0041940212249756
    array(1) { ["section"]=> string(121) "justin-bieber-sjell-linjen-e-tij-te-veshjeve-si-kanye-west-fansat-nuk-e-mirepresin-aspak-e-shemtuar-dhe-e-shtrenjte-85835" }