INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber shfaqet në një gjendje të rënduar në kishë, pas shtrimit në psikatri të Selena Gomez

Justin Bieber shfaqet në një gjendje të rënduar në kishë, pas shtrimit në psikatri të Selena Gomez

Publikuar më: 10:27 12-10-2018

Një ndër lajmet më të komentuara sot është kriza nervore e Selena Gomez që është detyruar për t’u shtruar në psikatri. Menjëherë pas këtij lajmi, kanë qarkulluar foto të Justin Bieber i cili dukej shumë i mërzitur dhe ishte pa modelen Hailey Baldwin. Ai është parë me disa miqtë e tij të afërt në një kishë dhe nga fotot e kapura ai nuk dukej aspak në formë. Mediat e huaja e kanë komentur këtë gjë se për gjendjen e Justin ka ndikuar shtrimi i Selena Gomez në spital.

Selena aktualisht ndodhet në një qendër trajtimi të problemeve mendore dhe po bën një terapi për sjelljet dialektike, të cilën këngëtarja e ka realizuar edhe më parë. Më 23 shtator ajo tregoi se po bënte një pushim nga rrjetet sociale, me arsyen se komentet negative mund të lëndojnë këdo.

spl5032388-008-1539251306.jpg

spl5032388-002-1539251266.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077798366546631
    array(1) { ["section"]=> string(103) "justin-bieber-shfaqet-ne-nje-gjendje-te-renduar-ne-kishe-pas-shtrimit-ne-psikatri-te-selena-gomez-74900" }