INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber publikon foton e papritur me Eminem [FOTO]

Justin Bieber publikon foton e papritur me Eminem [FOTO]

Publikuar më: 10:26 30-06-2017

Ishte koha kur këngëtari kanadez ishte ende një adoleshent me flokë të çuditshme që shijonte suksesin e superhitit “Baby”.

Këtë foto throwback e ka ndarë dje në Instagram me të gjithë fansat e tij. Aty ai shfaqet përkrah legjendës së muzikës rap dhe një fansi tjetër të pa identifikuar. Këngëtari 23 vjeçar nuk përfshiu një mbishkrim në këtë shkrepje pasi duket se thjesht nuk kishte nevojë për fjalë të tepërta për ta shpjeguar. Koha ka kaluar dhe Bieber nuk është i vetmi që sot nuk ngjan me këtë foto, pasi edhe Eminem ka bërë ndryshime. Për herë të parë ai është shfaqur me mjekër paska të rritur, diçka që nuk e kishim parë tek ai. 

eminem1.jpg

eminem2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013089179992676
    array(1) { ["section"]=> string(60) "justin-bieber-publikon-foton-e-papritur-me-eminem-foto-31361" }