INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber: Muaj i ri, flokë të reja

Justin Bieber: Muaj i ri, flokë të reja

Publikuar më: 11:50 04-04-2016

Mendonim se me kalimin e viteve imazhi i tij do të përmisohej, por jo.

Kur është fjala për Justin Bieber, surprizat nuk mungojnë. Përgjatë fundjavës që lamë pas, teksa pritej të performonte në iHeart Music Radio Awards, këngëtari 22-vjeçar na ka prezantuar me look-un e tij të ri. Çfarë ka bërë kësaj here do thoni ju? Po ja, flokët rasta. Një ndryshim ky paksa i çuditshmëm, për të cilin nuk jemi të sigurt nëse na pëlqen apo jo. Në fakt nuk jemi të vetmit, duke qenë se edhe vetë Justin e ka shoqëruar një foto selfie të flokëve të reja me mbishkrimin "Why". E njëjta pyetje na lind edhe neve Bieber. Gjithsesi duhet pranuar se flokët me rasta, vathi në hundë dhe tatuazhet në trup, nuk kanë ndikuar aspak tek muzika e tij e cila për momentin është më e kërkuara!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012538433074951
    array(1) { ["section"]=> string(42) "justin-bieber-muaj-i-ri-floke-te-reja-4358" }