INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber mashtron avokatët dhe...zbulohet si fëmijë!

Justin Bieber mashtron avokatët dhe...zbulohet si fëmijë!

Publikuar më: 11:55 17-02-2017

Këngëtari kanadez duket se shumë shpejt do të kuptojë ndryshimin ndërmjet situatave kur gënjen një mësuese dhe kur gënjen njerëzit e ligjit.

Avokatët kanë akuzuar Justin Bieber se ka mashtruar për të shmangur një dhënie dëshmie.  Artisti 22 vjeçar u ka thënë atyre që ishte i sëmurë dhe për këtë arsye nuk mund të paraqitej për dëshminë. Megjithatë, avokatët rrëfejnë se ai ka mashtruar pasi kanë në zotërimin e tyre video që tregojnë se Bieber nuk ishte sëmurë, por thjesht ishte shumë i zënë duke festuar. Si u zbulua Justin Bieber në planin e tij të mashtrimit? Nga disa video të thjeshta në YouTube, të publikuara nga fansat e tij. Problemet e të qenit i famshëm...

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011730194091797
    array(1) { ["section"]=> string(60) "justin-bieber-mashtron-avokatet-dhe-zbulohet-si-femije-22072" }