INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber feston sot ditëlindjen, por dhurata e vetme që kërkon është me të vërtetë shumë “CUTE” [FOTO]

Justin Bieber feston sot ditëlindjen, por dhurata e vetme që kërkon është me të vërtetë shumë “CUTE” [FOTO]

Publikuar më: 11:30 01-03-2018

Gjërat materiale s’kanë vlerë për Justin Bieber!

Këngëtari i njohur feston sot ditëlindjen, por nëse për shumë persona ditëlindjet janë për të marrë dhurata të shtrenjta si bizhuteri apo makina luksoze, për Justin është krejtësisht ndryshe. Këngëtari kanadez do një dhuratë që vlen shumë dhe nëse mendoni se këtu përfshihet Selena Gomez, keni shumë të drejtë.

“Justin është i dashuruar kokë e këmbë me Selenën dhe gjithmonë ka dashur atë si dhuratë për ditëlindje. Ai nuk do gjëra materiale nga ajo, por thjesht të kalojë një ditë të mirë në shoqërinë e saj. Nëse Selena ka planifikuar ndonjë surprizë të veçantë, Justin do ishte më i lumtur se kurrë, do investonte gjithçka në këtë dashuri”, u shpreh një burim i afërt me çiftin për Hollywoodlife.com.

Sa e ëmbël!

cufit.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026180744171143
    array(1) { ["section"]=> string(108) "justin-bieber-feston-sot-ditelindjen-por-dhurata-e-vetme-qe-kerkon-eshte-me-te-vertete-shume-cute-foto-51701" }