INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber çmend internetin, komenton në Instagramin e ishit Sofia Richie! [FOTO]

Justin Bieber çmend internetin, komenton në Instagramin e ishit Sofia Richie! [FOTO]

Publikuar më: 10:10 08-03-2017

Ata u frekuentuan gjatë verës së kaluar, por u ndanë në shtator pasi artisti kanadez nuk ishte “gati për një marrëdhënie”.

Dhe tashmë duket se është vetë Bieber ai që u ka vënë flakën zërave për një ribashkim të mundshëm me vajzën e muzikantit Lionel Richie. Ai i shkruajti një mesazh shumë të ëmbël ish të dashurës së tij Sofia në Instagram, përpara syve të gjithë votës. Pasi bukuroshja 18 vjeçar postoi një foto shumë tërheqëse të vetes së saj nga seti për revistën Flaunt, Bieber nuk rezistoi dot ka komentuar. Ai shkruajti “Je shumë e bukur” tek komentet, duke i tërbiuar fansat të cilët nuk reshtën së komentuari. Duke pasur parasysh se po flasim për një don zhuan që ka thyer shumë zemra, kjo dalje kaq e hapur ishte një lëvizje shumë e guximshme nga ai. Herën e fundit që e kishte bërë diçka të tillë ishte për Selena Gomez, dhe të gjithë e dimë si shkoi ajo histori.

bibkom1.jpg

bibkom.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033748149871826
    array(1) { ["section"]=> string(86) "justin-bieber-cmend-internetin-komenton-ne-instagramin-e-ishit-sofia-richie-foto-23188" }