INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jumpsuit një zgjedhje e duhur ! Kjo pranverë vjen dhe me trendin e ri [FOTO]

Jumpsuit një zgjedhje e duhur ! Kjo pranverë vjen dhe me trendin e ri [FOTO]

Publikuar më: 10:50 01-04-2018

Jumpsuits janë specifikuar se mund të vishen vetëm gjatë verës, dhe shumë prej nesh refuzojmë ti veshim dhe gjatë pranverës.

Por ky është një gabim pasi s'ka veshje që janë të caktuara veç për një stinë apo muaj.

Mjafton të vishni stilin e duhur që i përshtat rastit dhe formave të trupit dhe çdo herë një Jumpsuits është veshja ideale.

Modelet e kësaj veshjet janë të shumta por ditën e sotme intv do përqendrohet tek trendi i kësaj stine, jumpsuits xhins.

Modelet e më poshtme janë të përshtatshme për përditë, për në punë për mbrëmjen dhe pse jo dhe për festa nëse dini ta kombinoni dhe të rrëmbeni vëmendjen e të gjithëve./intv.al/

d93404cd1664fc23d643138a8944f6a5.jpg

e48d1f711c9329d7b2a70a860d015fb9.jpg

f05046f814dfea656f16ae88d2234036.jpgelle-denim-jumpsuite-0002-sea-1522422062.jpg25c1b32917e0c790c369ff063b4e9512.jpgelle-denim-jumpsuite-0009-3x1-1522422061.jpg1e31915c5eaeb25588347d5a7c7ec9d1.jpgelle-denim-jumpsuite-0008-alexachung-1522422061.jpg54e43ca3423c349e3f74e60d2a711ac4.jpgelle-denim-jumpsuite-0003-mango-1522422063.jpgelle-denim-jumpsuite-0004-jcrew-1522422061.jpg127ef32aaa51c5facfc4ed94fba33dfe.jpgelle-denim-jumpsuite-0000-zara-1522422063.jpg6f566c427c22eebba6af95710c70c16a.jpgelle-denim-jumpsuite-0001-stories-1522422063.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030100345611572
    array(1) { ["section"]=> string(78) "jumpsuit-nje-zgjedhje-e-duhur-kjo-pranvere-vjen-dhe-me-trendin-e-ri-foto-54227" }