INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju rrezikua jeta gjatë udhëtimit me avion dhe më pas e puthi! Bashkëpunëtori i Era Istrefit tregon se si i shpëtoi paq fluturimit të frikshëm [FOTO]

Ju rrezikua jeta gjatë udhëtimit me avion dhe më pas e puthi! Bashkëpunëtori i Era Istrefit tregon se si i shpëtoi paq fluturimit të frikshëm [FOTO]

Publikuar më: 19:37 08-11-2018

Ai është kthyer në një prej artistëve më të dashur për publikun, e sidomos atë shqiptar pas bashkëpunimit me Era Istrefin në himnin e kampionatit botëror “Live it Up”.

Po flasim pikërisht për Nicky Jam i cili së fundmi duket se paska shpëtuar mirë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtari ka treguar se gjatë një udhëtimi me avion ka hasur një situatë jo pak të frikshme.

“Një udhëtim me shumë turbulenca, por falë Zotit jemi mirë”, ka shkruar Nicky krahas fotos së publikuar duke puthur avionin.

nickyjam.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007951021194458
    array(1) { ["section"]=> string(151) "ju-rrezikua-jeta-gjate-udhetimit-me-avion-dhe-me-pas-e-puthi-bashkepunetori-i-era-istrefit-tregon-se-si-i-shpetoi-paq-fluturimit-te-frikshem-foto-78087" }