INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqen “50 hijet e Grejit”? Ka një lajm të mirë për ju...

Ju pëlqen “50 hijet e Grejit”? Ka një lajm të mirë për ju...

Publikuar më: 18:13 06-11-2017

Për të gjithë ata që pëlqejnë trilogjinë e famshme “50 hijet e Grejit” nga E. L. James ka lajme te mira.

Filmi i tretë do të shfaqet në shkurt dhe do të quhet “Fifty Shades Darker”. Autorja ka një surprizë për të gjithë pasi ka menduar të sjellë një tjetër projekt, i cili ka një datë të caktuar. “Darker: Fifty Shades Darker as Told by Christian” do të jetë në treg në 28 nëntor. Ky libër rrëfen historinë nga pikëpamja e personazhit kryesor Christian Grey dhe se është nisur të shkruajë këtë libër e inspiruar po nga Grey.

 “Është interesante të jesh brenda kokës së tij”...“Në këtë vepër do të hyjmë më thellë, në kujtimet e tij të dhimbshme, në momentet që e dëmtuan si edhe në njeriun me të cilin Ana ra në dashuri.”, ka treguar ajo.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011940002441406
    array(1) { ["section"]=> string(60) "ju-pelqen-50-hijet-e-grejit-ka-nje-lajm-te-mire-per-ju-41129" }