INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ju mbase keni parë Rozën dhe Ritën me robdishambër por edhe vajza të tjera u zhveshën para kameras [VIDEO]

Ju mbase keni parë Rozën dhe Ritën me robdishambër por edhe vajza të tjera u zhveshën para kameras [VIDEO]

Publikuar më: 14:54 19-11-2017

Në insertin “Top5” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për disa nga vajzat shqiptare VIP të cilat janë veshur me robdishambër dhe kanë “performuar” para aparatit fotografik. Të gjitha u komentuan dhe u “masakruan” se pse duhet të vendosin “make-up”, qoftë të lehtë apo të rëndë. Derisa të gjithë u mahnitën me daljen e Rita Ora-s në MTV EMAs ku shfaq vetëm me robdishambër dhe e mbuluar në diamante por edhe kur moderatorja e njohur Roza Lati në bashkëpunim me stilistin Niko Komani, bënë setin fotografik shumë HOT . Por cilat janë vajzat që u zhveshën para kameras? Mund t’i shikoni në videon më poshtë ne minutën 35:50./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010030269622803
    array(1) { ["section"]=> string(104) "ju-mbase-keni-pare-rozen-dhe-riten-me-robdishamber-por-edhe-vajza-te-tjera-u-zhveshen-para-kameras-42383" }