INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ju kujtohet 'Principata e Libofshës' e Aleksandrit? Erdhi dita, projekti është gati, e prezanton...[FOTO]

Ju kujtohet 'Principata e Libofshës' e Aleksandrit? Erdhi dita, projekti është gati, e prezanton...[FOTO]

Publikuar më: 07:44 17-05-2018

Kohë më parë e pamë në emisionin "Zonë e Lirë" të prezantohej si princi i Libofshës dhe na tregoi se kishte në plan të realizonte Principatën e tij.

Alexandre de Basseville u bë i famshëm në mediet rozë për marrëdhënien treshe me ish-miss Egla Harxhin dhe Alessian. Kjo marrëdhënie erdhi drejt normalizimit, pasi Alessia u nda nga dyshja dhe këta të fundit, sollën në jetë fëmijën e tyre të parë të quajtur Luxifer.

Ndonëse ëndrrat disa i mbajnë në sirtar, krejt ndryshe ndodh me Alexandre-n dhe projekti për Principatën e Libofshës mesa duket është gati.

Me një postim në Instastory, Egla Harxhi ka treguar më shumë detaje për projektin e Principatës.

Ndiqeni...

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028281211853027
    array(1) { ["section"]=> string(102) "ju-kujtohet-principata-e-libofshes-e-aleksandrit-erdhi-dita-projekti-eshte-gati-e-prezanton-foto-58605" }