INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju kujtohet kur Klaudia e quajti Albi Nakon VËLLA? Njihuni me ish-çiftet shqiptare që pas ndarjes nuk urrejnë njëri-tjetrin [VIDEO]

Ju kujtohet kur Klaudia e quajti Albi Nakon VËLLA? Njihuni me ish-çiftet shqiptare që pas ndarjes nuk urrejnë njëri-tjetrin [VIDEO]

Publikuar më: 19:43 08-05-2018

Shumë mendojnë se një dashuri e madhe nuk mund të kthhet në një miqësi të mirë. Në showbiz-in shqiptar ka patur shumë lidhje dashurie. Qofshin të martuar apo në lidhje, këta çifte janë ndarë por diçka ndryshe nga ndodh me ta. Ndryshe nga pjesa tjetër ata këtë dashuri e kanë kthyer në miqësi. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani u disktuan 5 ish-ciftet shqiptare qe pas ndarjes nuk urrejnë njeri-tjetrin. 

1.Albi Nako dhe Klaudia Pepa 

Historia që të gjithë tashmë e komentojnë si marrëdhënia “motër-vëlla”.

94f8d114-f5a6-47d2-88f1-5c0a34cbe3b5.jpg

2.Albërie Hadërgjonaj dhe ish-bashkëshorti i saj

Këtë gjë e ka treguar vetë vajza e tyre, Agnesa e ftuar në ‘Një kat më lart’ në INTv, ajo u shpreh se tashmë janë miq të mirë dhe pse të ndarë 

22e95461-6d37-437f-bae7-a87df46237ac.jpg

3.Roza Lati dhe Stine

Janë ndër dyshet më të famshmem, pasi Stine është dashuria e parë e moderatores Lati dhe ish-çifti kanë një marrëdhënie mjaft të mirë tashmë!

ec0f357d-95a6-4390-841b-2febd98d9444.jpg

4.Adrola Dushi dhe Adisi

“Marrëdhënia jonë është shumë e mirë tani, aq sa na takon. Flasim me njëri-tjetrin, kur bëhet fjalë për Troin jemi gjithmonë bashkë. Nuk jemi ndarë me sherr e shamatë, kjo është gjë e mirë.” - u shpreh Adrola në një intervistë.

87466402-4263-4a1a-9a78-b659ea8e0428.jpg

5.Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu 

I ftuar në Fun Day,  Fatmir ka folur për herë të parë për ndarjen e shumëpërfolur nga Anxhelina. “Kam respekt për familjen e saj dhe ajo për familjen time. Jemi ndarë por kemi mbetur miq”, tregoi ai./A.D/intv.al/

90c03181-004f-428d-a468-fa9953a08d82.jpg

 

Ju kujtohet kur Klaudia e quajti Albi Nakon VËLLA? Njihuni me ish-çiftet shqiptare që pas ndarjes nuk urrejnë njëri-tjetrin [VIDEO]

Shumë mendojnë se një dashuri e madhe nuk mund të kthhet në një miqësi të mirë. Në showbiz-in shqiptar ka patur shumë lidhje dashurie. Qofshin të martuar apo në lidhje, këta çifte janë ndarë por diçka ndryshe nga ndodh me ta. Ndryshe nga pjesa tjetër ata këtë dashuri e kanë kthyer në miqësi. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani u disktuan 5 ish-ciftet shqiptare qe pas ndarjes nuk urrejnë njeri-tjetrin.

1.Albi Nako dhe Klaudia Pepa

Historia që të gjithë tashmë e komentojnë si marrëdhënia “motër-vëlla”

2.Alberie Hadërgjonaj dhe ish-bashkeshorti i saj

Këtë gjë e ka treguar vetë vajza e tyre, Agnesa e ftuar në ‘Një kat me lart’ në INTv, ajo u shpreh se tashmë janë miq të mirë dhe pse të ndarë

3.Roza Lati dhe Stine

Janë ndër dyshet më të famshmem, pasi Stine është dashuria e parë e moderatores Lati dhe ish-çifti kanë një marrëdhënie mjaft të mirë tashmë!

4.Adrola Dushi dhe Adisi

“Marrëdhënia jonë është shumë e mirë tani, aq sa na takon. Flasim me njëri-tjetrin, kur bëhet fjalë për Troin jemi gjithmonë bashkë. Nuk jemi ndarë me sherr e shamatë, kjo është gjë e mirë.” - u shpreh Adrola në një intervistë.

5.Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu

I ftuar në Fun Day,  Fatmir ka folur për herë të parë për ndarjen e shumëpërfolur nga Anxhelina. “Kam respekt për familjen e saj dhe ajo për familjen time. Jemi ndarë por kemi mbetur miq”, tregoi ai./A.D/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029759407043457
    array(1) { ["section"]=> string(134) "ju-kujtohet-kur-klaudia-e-quajti-albi-nakon-vella-njihuni-me-ish-ciftet-shqiptare-qe-pas-ndarjes-nuk-urrejne-njeri-tjetrin-video-57722" }